Epson Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850
- Код товара: 402479
- EAN: 8715946666181
- MPN: C12C934461
6.93€
Без налога: 5.73€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850 |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 85.00 мм |
| Gross width (mm) | 105.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 43.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 691 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| PET | 14.00 гр. |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Совместимые продукты | EcoTank L3550; EcoTank L3560; EcoTank L5590 |