Lenovo | GX90S91832 | USB-C to Ethernet
- Preces kods: 403171
- EAN: 193124157559
- MPN: GX90S91832
23.74€
Bez nodokļa: 19.62€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Adapter - ROW |
| Izvades interfeiss | USB-C to Ethernet |
| Producer product name | USB-C to Ethernet |
| Producer product family | GX90S91832 |
| Gross depth (mm) | 135 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4.50 g |
| Plastic (No PET) | 7.75 g |
| Tare weight (kg) | 0.123 kg |
| Volume (m3) | 0.00054 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 887 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.146 kg |
| Net weight | 0.023 kg |
| USB portu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Black |