Lenovo | Mouse Pad | Legion Gaming Control L | Mouse pad | 400 x 450 mm | Black
- Preces kods: 403179
- EAN: 195713732611
- MPN: GXH1C97870
8.45€
Bez nodokļa: 6.98€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Mouse pad |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Legion Gaming Control L |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Dimensijas (W x D x H) | 400 x 450 mm |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.001 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1200 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 340 mm |
| Gross width master carton | 430 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Net weight master carton | 16.96 kg |
| Tare weight master carton | 1.094 kg |
| Gross weight | 0.286 kg |
| Net weight | 0.243 kg |
| RGB LED gaismas | No |
| Materiāls | Fabric, Rubber |
| Neslīdoša pamatne | Yes |