Lenovo | Mouse Pad | Legion Gaming Control L | Mouse pad | 400 x 450 mm | Black
- Код товара: 403179
- EAN: 195713732611
- MPN: GXH1C97870
8.45€
Без налога: 6.98€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Mouse pad |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 400 x 450 мм |
| Producer product name | Legion Gaming Control L |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Gross depth (mm) | 400.00 мм |
| Gross height (mm) | 50 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.001 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1200 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 340 мм |
| Gross width master carton | 430 мм |
| Gross height master carton | 440 мм |
| Net weight master carton | 16.96 кг |
| Tare weight master carton | 1.094 кг |
| Gross weight | 0.286 кг |
| Net weight | 0.243 кг |
| RGB светодиоды | No |
| Материал | Fabric, Rubber |
| Нескользкая база | Yes |