Deepcool | CPU Air Cooler | AK500 Zero Dark | Intel, AMD
- Preces kods: 403258
- EAN: 6933412727972
- MPN: R-AK500-BKNNMT-G-1
56.42€
Bez nodokļa: 46.63€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | AK500 Zero Dark |
| Producer product family | CPU Air Cooler |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 158.00 mm |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 368 pcs |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 460 mm |
| Net weight master carton | 12.84 kg |
| Tare weight master carton | 1.174 kg |
| Gross weight | 1.64 kg |
| Net weight | 1.04 kg |
| Trokšņu līmenis | 31.5 dB |
| Ventilatora savienotājs | 4-pin PWM |
| Ventilatora ātrums (max) | 1850 RPM |
| Radiators | 120mm |
| Gaisa spiediens | 2.19 mmAq |
| Gaisa plūsma | 68.99 m³/h |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155; AMD AM5/AM4 |