Epson T6534 | Ink cartrige | Yellow
- Preces kods: 404397
- EAN: 010343877641
- MPN: C13T653400
93.59€
Bez nodokļa: 77.35€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T6534 |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 pcs |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 200 ml |
| Savienojamie produkti | Epson Stylus Pro 4900; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV; Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer; Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition; Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |