Epson | EB-L210SW | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
- Preces kods: 404639
- EAN: 8715946715209
- MPN: V11HA76080
1 836.88€
Bez nodokļa: 1 518.08€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālā izšķirtspēja | WXGA (1280x800) |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | EB-L210SW |
| Gross depth (mm) | 367.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 355.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 55 pcs |
| Gross weight | 5.80 kg |
| Net weight | 4.60 kg |
| Kontrasta attiecība | 2500000:1 |
| Producer product family | Laser |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Attēla formāts | 16:10 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| Pārraides attālums | 0.48 - 0.65:1 |
| Objektīva veids | Optical |
| Svars | 4600 g |