Epson | EB-L210SW | WXGA (1280x800) | 4000 ANSI lumens | White
- Код товара: 404639
- EAN: 8715946715209
- MPN: V11HA76080
1 836.88€
Без налога: 1 518.08€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальное разрешение | WXGA (1280x800) |
| Яркость | 4000 лм |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | EB-L210SW |
| Gross depth (mm) | 367.00 мм |
| Gross height (mm) | 120.00 мм |
| Gross width (mm) | 355.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 55 шт. |
| Gross weight | 5.80 кг |
| Net weight | 4.60 кг |
| Контрастность | 2500000:1 |
| Producer product family | Laser |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Количество HDMI портов | 2 |
| Throw ratio | 0.48 - 0.65:1 |
| Вес | 4600 гр. |
| Тип объектива | Optical |