Epson | Premium compact scanner | DS-C490 | Sheetfed | Wired
- Preces kods: 404676
- EAN: 8715946718293
- MPN: B11B271401
361.86€
Bez nodokļa: 299.06€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skenera veids | Sheetfed |
| Producer product name | DS-C490 |
| Producer product family | Premium compact scanner |
| Produkta veids | Wired |
| Gross depth (mm) | 373.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 267.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1016.00 g |
| Plastic (No PET) | 254.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.27 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 4.97 kg |
| Net weight | 3.70 kg |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Interfeiss | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Dupleksā skenēšana | Yes |