Epson | Premium compact scanner | DS-C490 | Sheetfed | Wired
- Код товара: 404676
- EAN: 8715946718293
- MPN: B11B271401
361.86€
Без налога: 299.06€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип сканнера | Sheetfed |
| Тип продукта | Wired |
| Producer product name | DS-C490 |
| Producer product family | Premium compact scanner |
| Gross depth (mm) | 373.00 мм |
| Gross height (mm) | 320.00 мм |
| Gross width (mm) | 267.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1016.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 254.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.27 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 27 шт. |
| Gross weight | 4.97 кг |
| Net weight | 3.70 кг |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A4 |
| Интерфейс | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification |
| Разрешение оптического сканирования | 600 x 600 точек на дюйм |
| Двустороннее сканирование | Yes |