Western Digital | Hard Drive | Purple WD64PURZ | 5460 RPM | 6000 GB
- Preces kods: 405297
- EAN: 2000001287033
- MPN: WD64PURZ
259.82€
Bez nodokļa: 214.73€
| Ražotājs | Western Digital |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | MY |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 5460 RPM |
| Producer product name | Purple WD64PURZ |
| Producer product family | Hard Drive |
| Kapacitāte | 6000 GB |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 23.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 9.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1773 pcs |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Net weight master carton | 11.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.278 kg |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Net weight | 0.55 kg |
| Cietā diska izmērs | 3.5 in |
| Cietā diska interfeiss | SATA |