Western Digital | Hard Drive | Purple WD64PURZ | 5460 RPM | 6000 GB
- Код товара: 405297
- EAN: 2000001287033
- MPN: WD64PURZ
259.82€
Без налога: 214.73€
| Производитель | Western Digital |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | MY |
| Скорость вращения шпинделя | 5460 об/мин |
| Емкость | 6000 ГБ |
| Producer product name | Purple WD64PURZ |
| Producer product family | Hard Drive |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 23.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1773 шт. |
| Gross depth master carton | 490 мм |
| Gross width master carton | 270 мм |
| Gross height master carton | 210 мм |
| Net weight master carton | 11.42 кг |
| Tare weight master carton | 0.278 кг |
| Gross weight | 0.56 кг |
| Net weight | 0.55 кг |
| Размер жесткого диска | 3.5 дюйм |
| Интерфейс жесткого диска | SATA |