Epson Wall Mount - ELPMB75 - EB-810E | Epson
- Preces kods: 405517
- EAN: 8715946719320
- MPN: V12HB12010
255.99€
Bez nodokļa: 211.56€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.42 kg |