Epson Wall Mount - ELPMB75 - EB-810E | Epson
- Код товара: 405517
- EAN: 8715946719320
- MPN: V12HB12010
255.99€
Без налога: 211.56€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 60.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.42 кг |