Digitus | Installation cable | CAT 6 F-UTP | Violet
- Preces kods: 405865
- EAN: 4016032344056
- MPN: DK-1623-VH-1
64.78€
Bez nodokļa: 53.54€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Installation cable |
| Producer product name | CAT 6 F-UTP |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 74 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Net weight | 4.00 kg |
| Tips | Bulk cable 100m |
| Citas funkcijas | Low smoke density; Twisted pair conductors |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Produkta krāsa | Violet |
| Kodola/apšuvuma diametrs | 23 µm |