Digitus | Installation cable | CAT 6 F-UTP | Violet
- Код товара: 405865
- EAN: 4016032344056
- MPN: DK-1623-VH-1
64.78€
Без налога: 53.54€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Installation cable |
| Producer product name | CAT 6 F-UTP |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 450.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 74 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.50 кг |
| Net weight | 4.00 кг |
| Тип | Bulk cable 100m |
| Другие особенности | Low smoke density; Twisted pair conductors |
| Длина кабеля | 100 м |
| Цвет товара | Violet |
| Ядро/диаметр оболочки | 23 мкм |