Ecovacs | GOAT Cellular Module FM2213A For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower
- Preces kods: 406640
- EAN: 6970135030798
- MPN: FM2213A
117.88€
Bez nodokļa: 97.42€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | GOAT Cellular Module FM2213A For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Plastic (No PET) | 7 g |
| Palette Qty | 144 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Tips | Cellular Module |
| Citas funkcijas | Connection with many mobile operators to ensure the best connection |