Ecovacs | GOAT Cellular Module FM2213A For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower
- Код товара: 406640
- EAN: 6970135030798
- MPN: FM2213A
117.88€
Без налога: 97.42€
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | GOAT Cellular Module FM2213A For Ecovacs GOAT G1 Robotic Lawnmower |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 200.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.09 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| Palette Qty | 144 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Тип | Cellular Module |
| Другие особенности | Connection with many mobile operators to ensure the best connection |