Fixed | Power Bank | Zen | 10000 mAh | Black
- Preces kods: 406888
- EAN: 8591680146482
- MPN: FIXZEN-10-BK
26.50€
Bez nodokļa: 21.90€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Zen |
| Producer product family | Power Bank |
| Baterijas performance | 10000 mAh |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 142.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3155 pcs |
| Gross depth master carton | 427 mm |
| Gross width master carton | 113 mm |
| Gross height master carton | 195 mm |
| Net weight master carton | 2.496 kg |
| Tare weight master carton | 0.094 kg |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Izvades interfeiss | 2x USB Type-A; 1x Type-C |
| Citas funkcijas | Fast charging PD Rapid Charge 20W; LED display with the status of the remaining energy in the power bank |
| USB ieejas porta veids | Micro-USB and Type-C |
| Baterijas tehnoloģija | Li-polymer |