Fixed | Power Bank | Zen | 10000 mAh | Black
- Код товара: 406888
- EAN: 8591680146482
- MPN: FIXZEN-10-BK
26.50€
Без налога: 21.90€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Емкость батареи | 10000 мА·ч |
| Producer product name | Zen |
| Producer product family | Power Bank |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 142.00 мм |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3155 шт. |
| Gross depth master carton | 427 мм |
| Gross width master carton | 113 мм |
| Gross height master carton | 195 мм |
| Net weight master carton | 2.496 кг |
| Tare weight master carton | 0.094 кг |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Выходной интерфейс | 2x USB Type-A; 1x Type-C |
| Другие особенности | Fast charging PD Rapid Charge 20W; LED display with the status of the remaining energy in the power bank |
| Тип входного USB порта | Micro-USB and Type-C |
| Технология батареи | Li-polymer |