Fixed | Mini USB-C Travel Charger
- Preces kods: 406892
- EAN: 8591680137725
- MPN: FIXC20M-C-WH
17.67€
Bez nodokļa: 14.60€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Mini USB-C Travel Charger |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 pcs |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 pcs |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Connectors | USB-C |
| Izeja | 5.0 V max. 3.0 A (15.0 W); 9.0 V max. 2.22 A (20.0 W); 12.0 V max. 1.67 A (20.0 W) |
| Citas funkcijas | Charging is extremely safe and there is no risk of overheating or overvoltage; Suitable accessory for MagSafe charging adapters; Dimensions 6.5 x 3 x 3 cm (with plug) |
| Indicator | No |
| Jauda | 20 W |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Savietojamība | Suitable for the latest phones and tablets from Apple and other manufacturers |
| Viegli piemērot | Yes |
| Produkta krāsa | White |
| Uzlādes funkcija | Fast charging |
| USB portu skaits | 1 |