Fixed | Mini USB-C Travel Charger
- Код товара: 406892
- EAN: 8591680137725
- MPN: FIXC20M-C-WH
17.67€
Без налога: 14.60€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | Mini USB-C Travel Charger |
| Gross depth (mm) | 30.00 мм |
| Gross height (mm) | 68.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 шт. |
| Gross depth master carton | 490 мм |
| Gross height master carton | 265 мм |
| Gross width master carton | 300 мм |
| Inner carton packing Qty | 10.00 шт. |
| Net weight master carton | 7.92 кг |
| Tare weight master carton | 0.39 кг |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Connectors | USB-C |
| Выход | 5.0 V max. 3.0 A (15.0 W); 9.0 V max. 2.22 A (20.0 W); 12.0 V max. 1.67 A (20.0 W) |
| Другие особенности | Charging is extremely safe and there is no risk of overheating or overvoltage; Suitable accessory for MagSafe charging adapters; Dimensions 6.5 x 3 x 3 cm (with plug) |
| Indicator | No |
| Мощность | 20 Вт |
| Совместимость | Suitable for the latest phones and tablets from Apple and other manufacturers |
| Функция зарядки | Fast charging |
| Легко наносится | Yes |
| Цвет товара | White |
| Количество портов USB | 1 |
| Входное напряжение | 100 - 240 В |