Fixed | Mini USB-C Travel Charger
- Preces kods: 406893
- EAN: 8591680139262
- MPN: FIXC30M-C-WH
22.08€
Bez nodokļa: 18.25€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Mini USB-C Travel Charger |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 68.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4348 pcs |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 265 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Inner carton packing Qty | 10.00 pcs |
| Net weight master carton | 7.92 kg |
| Tare weight master carton | 0.39 kg |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Connectors | USB-C |
| Izeja | 5V/3A , 9V/3A, 12/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A 30W total |
| Citas funkcijas | Charging is extremely safe and there is no risk of overheating or overvoltage; Suitable accessory for MagSafe charging adapters; Dimensions 6.8 x 3 x 3 cm (with plug) |
| Indicator | No |
| Jauda | 30 W |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Savietojamība | Suitable for the latest phones, tablets and smaller laptops |
| Viegli piemērot | Yes |
| Produkta krāsa | White |
| Uzlādes funkcija | Fast charging |
| USB portu skaits | 1 |