Fixed | SlimPad | Wireless charging
- Preces kods: 406904
- EAN: 8591680128136
- MPN: FIXSPAD-BK
17.67€
Bez nodokļa: 14.60€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Wireless charging |
| Producer product family | SlimPad |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2954 pcs |
| Gross depth master carton | 386.00 mm |
| Gross height master carton | 237.00 mm |
| Gross width master carton | 465.00 mm |
| Net weight master carton | 5.70 kg |
| Tare weight master carton | 1.21 kg |
| PET | 38 g |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Citas funkcijas | Will easily charge your smartphone, headphones and other accessories with wireless charging support; Extra thin design - thickness 6.5 mm; Matte rubberized non-slip surface; Silicone protective pads on the bottom; Can also charge the phone in a case or cover |
| Produkta krāsa | Black |
| Jauda | 15 W |
| Uzlādes indikators | Yes |