Fixed | SlimPad | Wireless charging
- Код товара: 406904
- EAN: 8591680128136
- MPN: FIXSPAD-BK
17.67€
Без налога: 14.60€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Wireless charging |
| Producer product family | SlimPad |
| Gross depth (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| TI weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2954 шт. |
| Gross depth master carton | 386.00 мм |
| Gross height master carton | 237.00 мм |
| Gross width master carton | 465.00 мм |
| Net weight master carton | 5.70 кг |
| Tare weight master carton | 1.21 кг |
| PET | 38 гр. |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Другие особенности | Will easily charge your smartphone, headphones and other accessories with wireless charging support; Extra thin design - thickness 6.5 mm; Matte rubberized non-slip surface; Silicone protective pads on the bottom; Can also charge the phone in a case or cover |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 15 Вт |
| Индикатор зарядки | Yes |