Eaton | UPS | 5SC 1500i Rack2U | 1500 VA | 1050 W
- Preces kods: 408629
- EAN: 743172088338
- MPN: 5SC1500IR
956.49€
Bez nodokļa: 790.49€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 5SC 1500i Rack2U |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 1050 W |
| Kapacitāte | 1500 VA |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 246.00 mm |
| Gross width (mm) | 540.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3850.00 g |
| Plastic (No PET) | 450.00 g |
| Tare weight (kg) | 4.30 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 2.30 kg |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 22.10 kg |
| Net weight | 17.80 kg |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Formas faktors | 2U |
| Produkta krāsa | Black |
| Elektriskās izejas savienojumi | IEC |