Cloud Router Switch | CRS310-8G+2S+IN
- Preces kods: 409310
- EAN: 4752224008367
- MPN: CRS310-8G+2S+IN
182.38€
Bez nodokļa: 150.73€
| Ražotājs | MikroTik |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LV |
| Formas faktors | Rackmountable |
| Producer product name | CRS310-8G+2S+IN |
| Producer product family | Cloud Router Switch |
| Gigabit Ethernet (copper) pieslēgvietu skaits | 8 |
| SFP + portu skaits | 2 |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 427.00 g |
| Plastic (No PET) | 48.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 188 pcs |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Gross weight | 1.68 kg |
| Net weight | 1.20 kg |
| POE | No |
| Predominant port type | 2.5 Gbps (RJ-45) |