Cloud Router Switch | CRS310-8G+2S+IN
- Код товара: 409310
- EAN: 4752224008367
- MPN: CRS310-8G+2S+IN
182.38€
Без налога: 150.73€
| Производитель | MikroTik |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | LV |
| Формат | Rackmountable |
| Количество портов Gigabit Ethernet (медные) | 8 |
| Количество SFP+ портов | 2 |
| Producer product name | CRS310-8G+2S+IN |
| Producer product family | Cloud Router Switch |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 427.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 48.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.48 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 188 шт. |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Gross weight | 1.68 кг |
| Net weight | 1.20 кг |
| POE | No |
| Predominant port type | 2.5 Gbps (RJ-45) |