Epson SureColor SC-T7700D | Epson
- Preces kods: 409427
- EAN: 8715946699547
- MPN: C11CH83301A0
5 629.77€
Bez nodokļa: 4 652.70€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1950 mm |
| Gross height (mm) | 1220 mm |
| Gross width (mm) | 750 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 1.78425 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1 pcs |
| Gross weight | 160.00 kg |
| Net weight | 155.00 kg |