Epson SureColor SC-T7700D | Epson
- Код товара: 409427
- EAN: 8715946699547
- MPN: C11CH83301A0
5 629.77€
Без налога: 4 652.70€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 1950 мм |
| Gross height (mm) | 1220 мм |
| Gross width (mm) | 750 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 5.00 кг |
| Volume (m3) | 1.78425 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1 шт. |
| Gross weight | 160.00 кг |
| Net weight | 155.00 кг |