Epson Borderless Maintenance Box (Tx700/Px500) | C13S210116
- Preces kods: 409470
- EAN: 010343958203
- MPN: C13S210116
32.00€
Bez nodokļa: 26.45€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 99.00 mm |
| Gross width (mm) | 127.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1082 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | C13S210116 |
| Producer product family | Borderless Maintenance Box (Tx700/Px500) |