Epson Borderless Maintenance Box (Tx700/Px500) | C13S210116
- Код товара: 409470
- EAN: 010343958203
- MPN: C13S210116
32.00€
Без налога: 26.45€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 99.00 мм |
| Gross width (mm) | 127.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1082 шт. |
| Gross weight | 0.60 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | C13S210116 |
| Producer product family | Borderless Maintenance Box (Tx700/Px500) |