Epson C13S210115 | Maintenance Box
- Preces kods: 409480
- EAN: 010343958173
- MPN: C13S210115
58.03€
Bez nodokļa: 47.96€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 914 pcs |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Net weight | 0.94 kg |
| Producer product name | C13S210115 |
| Tips | Maintenance Box |
| Savienojamie produkti | For SureColor T-Series and SureColor P-Series production-class printers |