Epson Borderless Maintenance Tank 17"
- Preces kods: 409553
- EAN: 010343877726
- MPN: C13T619100
6.30€
Bez nodokļa: 5.21€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 345.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 240.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 95 pcs |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Net weight | 0.70 kg |
| Producer product name | Borderless Maintenance Tank 17" |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |