Epson Borderless Maintenance Tank 17"
- Код товара: 409553
- EAN: 010343877726
- MPN: C13T619100
6.30€
Без налога: 5.21€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 345.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 95 шт. |
| Gross weight | 0.90 кг |
| Net weight | 0.70 кг |
| Producer product name | Borderless Maintenance Tank 17" |
| Производительность по страницам | N/A страниц |