Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
- Preces kods: 409652
- EAN: 6941812729304
- MPN: BHR7357EU
95.63€
Bez nodokļa: 79.03€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 1800 W |
| Kapacitāte | 6.5 L |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | BHR7357EU |
| Producer product family | Smart Air Fryer (EU) |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 355 mm |
| Gross width (mm) | 330 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1100 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Tare weight (kg) | 1.115 kg |
| Volume (m3) | 0.04978875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 6.76 kg |
| Net weight | 5.645 kg |
| Temperatūra | 40-220 °C |
| Programmu skaits | 1 |
| Platums | 28.7 cm |
| Augstums | 38.9 cm |
| Materiāls | Metal/Plastic |
| Skata lodziņš | No |
| Spriegums | 220-240 V |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |