Xiaomi | Smart Air Fryer (EU) | BHR7357EU | Power 1800 W | Capacity 6.5 L | Black
- Код товара: 409652
- EAN: 6941812729304
- MPN: BHR7357EU
95.63€
Без налога: 79.03€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 1800 Вт |
| Цвет товара | Black |
| Емкость | 6.5 л |
| Producer product name | BHR7357EU |
| Producer product family | Smart Air Fryer (EU) |
| Gross depth (mm) | 425 мм |
| Gross height (mm) | 355 мм |
| Gross width (mm) | 330 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1100 гр. |
| Plastic (No PET) | 15 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.115 кг |
| Volume (m3) | 0.04978875 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 шт. |
| Gross weight | 6.76 кг |
| Net weight | 5.645 кг |
| Температура | 40-220 °C |
| Количество программ | 1 |
| Ширина | 28.7 см |
| Высота | 38.9 см |
| Материал | Metal/Plastic |
| Напряжение | 220-240 В |
| Смотровое окно | No |
| Противопригарное покрытие | Yes |