Brother HL-L3220CW | Colour | Laser | Wi-Fi | White
- Preces kods: 410054
- EAN: 4977766823364
- MPN: HLL3220CWRE1
238.19€
Bez nodokļa: 196.85€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | HL-L3220CW |
| Produkta krāsa | White |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Colour |
| Wi-Fi | Yes |
| Gross depth (mm) | 488.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross width (mm) | 488.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 17.50 kg |
| Net weight | 14.70 kg |
| Funkcijas | |
| Citas funkcijas | Mobile Printing - Mobile Connect, Brother Print Service Plugin, AirPrint, Mopria |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Standarta ievades ietilpība | 250 lapas |
| Interfeiss | USB 2.0 |
| Ierīces savienojamība | Wireless |
| Abpusējas drukas funkcija | No |
| Kopētājs | No |
| Fakss | No |
| Maksimālā izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Standarta izejas ietilpība | 150 lapas |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 18 attēlu skaits minūtē |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (krāsains) | 18 attēlu skaits minūtē |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Displeja veids | LED |
| Dimensijas (WxDxH) | 399x399x239 mm |