DEWALT | 18V XR Brushless Hammer Drill Driver | DCD709N-XJ | 340 W
- Preces kods: 410836
- EAN: 5035048737552
- MPN: DCD709N-XJ
115.98€
Bez nodokļa: 95.85€
| Ražotājs | DEWALT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 232.00 mm |
| Gross width (mm) | 770.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 26.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 19.70 g |
| Plastic (No PET) | 280.30 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.77 kg |
| Net weight | 1.47 kg |
| Citas funkcijas | Without battery and charger |
| Jauda | 340 W |
| Producer product name | DCD709N-XJ |
| Producer product family | 18V XR Brushless Hammer Drill Driver |