DEWALT | 18V XR Brushless Hammer Drill Driver | DCD709N-XJ | 340 W
- Код товара: 410836
- EAN: 5035048737552
- MPN: DCD709N-XJ
115.98€
Без налога: 95.85€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 232.00 мм |
| Gross width (mm) | 770.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 26.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 19.70 гр. |
| Plastic (No PET) | 280.30 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 1.77 кг |
| Net weight | 1.47 кг |
| Другие особенности | Without battery and charger |
| Мощность | 340 Вт |
| Producer product name | DCD709N-XJ |
| Producer product family | 18V XR Brushless Hammer Drill Driver |