PETKIT | Feeder with Camera | P591 YumShare Dual-hopper | Capacity 2+3 L | White
- Preces kods: 411112
- EAN: 6975069302713
- MPN: P591
159.18€
Bez nodokļa: 131.55€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 2+3 L |
| Producer product name | P591 YumShare Dual-hopper |
| Producer product family | Feeder with Camera |
| Produkta krāsa | White |
| Gross depth (mm) | 310 mm |
| Gross height (mm) | 460 mm |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.12 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.050623 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.62 kg |
| Net weight | 2.5 kg |
| Svara sensors | Yes |
| Īpašās funkcijas | Infrared night vision; Personalized Meal Call |
| Produkta veids | Automatic Feeder |