PETKIT | Feeder with Camera | P591 YumShare Dual-hopper | Capacity 2+3 L | White
- Код товара: 411112
- EAN: 6975069302713
- MPN: P591
159.18€
Без налога: 131.55€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 2+3 л |
| Producer product name | P591 YumShare Dual-hopper |
| Producer product family | Feeder with Camera |
| Цвет товара | White |
| Gross depth (mm) | 310 мм |
| Gross height (mm) | 460 мм |
| Gross width (mm) | 355 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1120.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.12 кг |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Volume (m3) | 0.050623 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.62 кг |
| Net weight | 2.5 кг |
| Датчик веса | Yes |
| Особые свойства | Infrared night vision; Personalized Meal Call |
| Тип продукта | Automatic Feeder |