Lexmark MX532adwe | Mono | Laser | Multifunction | Wi-Fi
- Preces kods: 411359
- EAN: 734646731454
- MPN: 38S0830
1 371.10€
Bez nodokļa: 1 133.14€
| Ražotājs | Lexmark |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PH |
| Producer product name | MX532adwe |
| Producer product family | Black and White Laser Printer |
| Drukāšanas tehnoloģija | Laser |
| Printēšana | Mono |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Wi-Fi | Yes |
| Produkta veids | Multifunction |
| Gross depth (mm) | 585.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3000 g |
| Plastic (No PET) | 700 g |
| Tare weight (kg) | 3.7 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 24.9 kg |
| Net weight | 21.2 kg |
| Funkcijas | Analog Fax, Copying, Color Scanning, Printing, Trusted Platform Module |
| Drukāšanas ātrums (ISO / IEC 24734) (mono) | 46 attēlu skaits minūtē |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Fakss | Yes |
| Skeneris | Colour |
| Kopētājs | Mono |
| Abpusējas drukas funkcija | Yes |
| Apdrukājamo materiālu veids | Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Envelopes, Refer to the Paper & Specialty Media Guide |
| Standarta izejas ietilpība | 250 lapas |
| Standarta ievades ietilpība | 650 lapas |
| Ethernet/LAN savienojums | Yes |
| Maksimālā izvērses izšķirtspēja | 600 x 600 DPI |
| Kopēšanas ātrums (normāla kvalitāte, melns, A4) | 46 cpm |
| Interfeiss | Gigabit Ethernet (10/100/1000), Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), 802.11b/g/n/ac + BLE |