Epson LQ-690II | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | White/Black
- Preces kods: 412272
- EAN: 8715946695969
- MPN: C11CJ82401
535.99€
Bez nodokļa: 442.97€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 301.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 6.80 kg |
| Producer product name | LQ-690II |
| Producer product family | Dot Matrix Printer |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Produkta veids | Dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Printēšana | Mono |