Epson LQ-690II | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | White/Black
- Код товара: 412272
- EAN: 8715946695969
- MPN: C11CJ82401
535.99€
Без налога: 442.97€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 301.00 мм |
| Gross height (mm) | 211.00 мм |
| Gross width (mm) | 480.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 900.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.20 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 28 шт. |
| Gross weight | 8.00 кг |
| Net weight | 6.80 кг |
| Producer product name | LQ-690II |
| Producer product family | Dot Matrix Printer |
| Цвет товара | White/Black |
| Тип продукта | Dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Технология печати | Dot matrix |
| Печать | Mono |