2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43" | Waterproof | Silver
- Preces kods: 412455
- EAN: 6941812724804
- MPN: BHR7216GL
217.62€
Bez nodokļa: 179.85€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ūdensnecaurlaidīgs | Yes |
| Displeja veids | AMOLED |
| Krāsa | Silver |
| GPS | Yes |
| Producer product name | 2 Pro |
| Produkta veids | Smart watch |
| Screen size | 1.43" |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3690 pcs |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.17 kg |
| Sirdsdarbības monitors | Yes |