2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43" | Waterproof | Silver
- Код товара: 412455
- EAN: 6941812724804
- MPN: BHR7216GL
217.62€
Без налога: 179.85€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Водонепроницаемый | Yes |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Цвет | Silver |
| GPS (спутниковый) | Yes |
| Producer product name | 2 Pro |
| Тип продукта | Smart watch |
| Screen size | 1.43" |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 75.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3690 шт. |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.17 кг |
| Монитор сердечного ритма | Yes |