Durabook | Car Adapter DAD4XX, 90W
- Preces kods: 413140
- EAN: 2000001295687
- MPN: DAD4XX
77.39€
Bez nodokļa: 63.96€
| Ražotājs | Durabook |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2012 pcs |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer product name | Car Adapter DAD4XX, 90W |
| Produkta krāsa | Black |