Durabook | Car Adapter DAD4XX, 90W
- Код товара: 413140
- EAN: 2000001295687
- MPN: DAD4XX
77.39€
Без налога: 63.96€
| Производитель | Durabook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 20.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2012 шт. |
| Gross weight | 0.50 кг |
| Net weight | 0.40 кг |
| Producer product name | Car Adapter DAD4XX, 90W |
| Цвет товара | Black |