Deepcool | ASSASSIN IV WH | Intel, AMD | CPU Cooler
- Preces kods: 413740
- EAN: 6933412728382
- MPN: R-ASN4-WHNNMT-G
64.93€
Bez nodokļa: 53.66€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | ASSASSIN IV WH |
| Tips | CPU Cooler |
| Gross depth (mm) | 144.00 mm |
| Gross height (mm) | 164.00 mm |
| Gross width (mm) | 147.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 pcs |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Net weight | 1.58 kg |